Nasze marki | Cosmo Group

Kolekcje lakierów NEONAIL są silnie osadzone w światowych trendach z dziedziny manicure.

Stylizacja paznokci to coś więcej niż tylko zadbane dłonie. Kolor to naturalny środek wyrazu, a my dajemy w tym obszarze prawie nieskończone możliwości.

Dzięki temu kobiety mogą definiować i wyrażać swój unikatowy styl zgodny z hasłem Zawsze bądź sobą.

NEO MAKE UP łączy moc profesjonalnych produktów do makijażu z siłą naturalnych składników pielęgnacyjnych. Kosmetyki z innowacyjnej linii INTENSE SERUM nie tylko zatroszczą się o Twój wygląd, ale też dzięki 30% zawartości serum ze składnikami aktywnymi udoskonalą skórę, wykazując silne działanie pielęgnacyjne. Produkty te wychodzą poza standardowe ramy kosmetyków do makijażu dając potwierdzoną badaniami IN VIVO skuteczność i poprawę kondycji skóry, rzęs i ust.

MYLAQ podkreśla ich kobiecość i wprowadza w świat różnorodnych kolorów, pamiętając, że każda reprezentuje inne odcienie piękna

Przygoda z MYLAQ to przede wszystkim zabawa kolorami!

Skierowany jest do specjalistek z branży stylizacji paznokci i daje szansę na rozwinięcie skrzydeł w tej dziedzinie.

NEONAIL Expert to realne wsparcie rozwoju, który pomaga w łatwy sposób realizować kolejne cele biznesowe w karierze stylistki paznokci.

Nasze produkty są stworzone z myślą o wygodzie i estetyce, aby każda kobieta mogła cieszyć się profesjonalnym efektem manicure w zaciszu własnego domu. W portfolio marki znajdują się lakiery hybrydowe w najpiękniejszych kolorach, baza i top oraz wszystkie niezbędne akcesoria do manicure hybrydowego. Chcemy, aby w chaosie i natłoku codziennych obowiązków manicure był prostym rozwiązaniem, dającym satysfakcję z pięknych i zadbanych dłoni.