Kariera | Cosmo Group

Nasze zespoły tworzą zaangażowani pracownicy – ambitni poszukiwacze nowych możliwości i innowacyjnych rozwiązań. Dzięki nim możemy osiągać wysokie wyniki sprzedaży i najwyższe standardy jakości.
Cały czas mamy apetyt na więcej. Dołącz do nas!

Dołącz do zespołu!

Zobacz oferty

To dział, który doskonale zna asortyment i potrzeby naszych klientów. Uwielbia budować relacje z naszymi klientami na całym świecie, dbając o wzrost sprzedaży i rentowność naszego biznesu. Do jego codziennych zadań należy dzielenie się wiedzą na temat naszych produktów i doradzanie klientom podczas zakupów.

Obszerny dział, składający się z kilku części: zakupy, planowanie produkcji, magazyn wraz z wysyłką, kompletacja zamówień, kontrola jakości, reklamacje. Wykwalifikowani specjaliści współpracują z tysiącami dostawców, aby zapewnić najwyższą jakość surowcówi produktów. Przygotowują krótko i długoterminowe plany produkcyjne. To tutaj odbywa się magiczny
proces powstawania naszych kosmetyków, które zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi są
pakowane i wysyłane do klientów na całym świecie.

To tutaj powstają kreatywne pomysły, dzięki którym marki Cosmo Group są rozpoznawalne na całym świecie. Klienci są najważniejsi, dlatego każdego dnia ten dział dokłada starań, aby dotrzeć do nich z najświeższymi informacjami za pośrednictwem wszystkich kanałów komunikacji z klientami. To tutaj powstają kampanie reklamowe i sesje fotograficzne, które zachwycają naszych odbiorców.

Z zaangażowaniem szuka nowych dróg dotarcia do klientów i inspiruje ich każdego dnia. Analizuje trendy, czuwa nad treścią pojawiających się opisów naszych produktów oraz dba o zadowolenie klientów poprzez kontakt telefoniczny i mailowy.

To dział, który nieustannie poszukuje nowych rozwiązań, udoskonala nasze produktu i poszerza asortyment. Działa, aby w pełni zaspokoić potrzeby naszych odbiorców i inspirować ich nowościami.

Zespół HR dba o wszystkie procesy personalne, które poprzez rozwój i opiekę nad pracownikami, przyczyniają się do sukcesu organizacji. Ma realny wpływ na kształt firmy poprzez zatrudnianie zaangażowanych i ambitnych specjalistów.

To miejsce, gdzie powstają sprawozdania finansowe i rozliczane są podatki. Tutaj specjaliści odpowiadająza planowanie płynności finansowej oraz rozliczanie kosztów produkcji i wszelkich faktur.

To dział, który wybiera najnowsze rozwiązania technologiczne, wpływające na szybkość i sprawność rozwiązywania problemów. Zapewnia wsparcie IT dla wszystkim naszym współpracownikom, a wszystko dzieje się zdalnie z naszej siedziby w Poznaniu.